Сарабанда Банди Сари

Відсутній на складі

Звичайна ціна: 36,00 грн

Спеціальна ціна: 30,60 грн

Знайшли книгу в іншому інтернет-магазині дешевше? Ми сплатимо різницю!
На наступну покупку в нашому магазині ви отримаєте:

знижку 0,92 грн

(3% від поточної покупки)

Сарабанда Банди Сари

Клікніть на зображення щоб подивитися в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Детальніше

 • Додаткова інформація
  • Обкладинка
  • Мягкий
  • Формат (розміри)
  • 105Х190
  • Мова
  • Украинский
  Лагідна терка, не позбавлена добрих намірів. Головний герой, що закохався в начебто єврейку Сару (насправді ні, бо мама у неї -- ґойка). Та Сара кудись їде – в Мексику? – і нагороджує його помешкання двома самозакоханими, зарозумілими і неприємними у побуті своїми родичами. До цих родичів додаються ще, і ще, і ще – герої історій, знайомі, знайомі знайомих тощо.

  Найцікавішим видається жиденя – симпатичне, нагле, кмітливе, активне: продукт свого середовища. Тут би показати глибину характерів, зміну героя протягом тексту, але, на жаль. Романчик закунічується на звістці про смерть батька героя. Малий поклав голову героєві на коліна – і це красномовне співчуття, не загубленість людяності у цьому маленькому томику прошпилених істин. Але авторка вдається до балаканини, кпин з похорону і вишиваного Тернополя (всі герої там зникають як кораблі і літаки у Бермудах, а собачатна кравчиня їде на виставку вишиванок – хотів би я побачити це в реалі, де б вона була зі своїми вишиванками). Навіщо? В чому сенс цього твору?

  Сенс в показі жидівської культури, як вона впливає на дитину, як ця дитина впливає на інших, нежидів. Сенс в показі нового покоління безвідносно до національної приналежності – поінформованого, комунікативного, дорослого, орієнтованого на сумнівні цінності. І здитиніло безпомічне покоління сорокарічних, які у своїй країні почуваються гостями (як у своїй квартирі).

  Це легке чтиво не таке вже легковажне, як бачимо. Просто Лариса делікатна авторка і не хоче казати все і одразу. Але якщо навіть вона заговорила на такі теми , повірте, невзабарі прийдуть жорсткіші автори і казатимуть правду в лице.
 • Відгуки покупців

  Що Вам сподобалось в цій книзі?

  Оцініть її *

  Оцінка:

Коментарі

Умови дії прас-матчу в книгарні «Читайка»:

 1. Характеристики книг в «Читайці» та іншому магазині мають бути ідентичними (назва, автор, видавництво, ISBN, рік видання, формат, тип обкладинки, кількість сторінок).
 2. Спеціальна пропозиція діє лише у порівнянні з українськими інтернет-магазинами.
 3. Потримані та акційні книги в прас-матчі участі не беруть.
 4. Знижка діє у випадку, якщо в іншому магазині книга є в наявності.
 5. Бонуси згідно програми лояльності «Читайка-клубу» на таку покупку нараховуються!