Пропозиція тижня

25 лип. 2017 09:00:00

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке


 

Щотижня ми обираємо три чудові книжки та знижуємо на них ціну. Слідкуйте за оновленнями на сайті кожен вівторок. Пропозиція тижня – це ваш шанс придбати якісну літературу за найнижчою ціною в інтернеті.

 

«Бавимося разом або Як впоратися з дитячим непослухом»

Алла Слотвінська

 

 

 

Авторка цієї книжки, психолог Алла Слотвінська, розповіла про 10 причин дитячого непослуху. У книзі зібрано більше 60-ти ігор, які допоможуть налагодити зв’язок із дитиною та уникнути «критичних моментів».

 

 

 

 

  

«Правила розвитку мозку дитини»

Джон Медіна

 

 

 

Молекулярний біолог та батько двох дітей Джон Медіна розповідає про інстинкти, виховання та розвиток мозку. Ця книга - практичний посібник, який допомагає знайти спільну мову не лише батькам із дітьми, а й різним за психоемоційним розвитком і віком людям, незалежно від їхньої статі чи статусу.

 

 

 

 

 

«Виховання надзвичайної дитини»

Мері Шіді Курсінка

 

 

 

Що робити, якщо ваша дитина надто активна, емоційна, вразлива, чутлива... словом, надзвичайна? У цій книжці талановитий педагог і дбайлива мама Мері Шіді Курсінка ділиться з батьками своїм досвідом, інформацією і стратегіями виховання, набутими за багато років роботи в дитячому центрі.

 

 

 

*Для учасників бонусної програми бонус за купівлю пропозиції тижня не нараховується, але ви можете використати на неї бонус, який маєте на рахунку.

*Інші акційні пропозиції (промокоди, знижки) не сумуються з пропозицією тижня, але подарунковий сертифікат на неї можна використати.

*Ціна не може бути нижчою за видавничу.

*Акція діє з вівторка по понеділок включно, за умови наявності товару.

 

 

Опубліковано в Новости автор:

Книжковий магазин Читайка

Коментарі

0 Коментарі

Залишити коментар
* Обов'язкові поля