В корзине
товаров: 0

Танго смерті

Нет в наличии

83,30 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,50 грн

(3% от текущей покупки)

Танго смерті

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 165мм
  • Язык
  • Украинский

  В своїй останній книзі «Танго смерті» Юрій Винничук розповідає про міжвоєнний Львів. Власне, головними героями роману є українець, єврей, поляк та німець, чиї батьки були вояками Армії Української Народної Республіки і загинули під час трагічного Другого Зимового походу під Базаром в 1921 році. Саме належність батьків до української армії є фактором, що об’єднує чотирьох друзів різної національності. Придбавши книгу «Танго смерті», Ви зможете не лише простежити за життям головних героїв, їхніми пригодами, розчаруваннями та поразками, а також зануритися в атмосферу Львова 1920-30 – х років.

  Насамперед, книга присвячена не тільки головним героям, а самому місту. Місту багатонаціональному, багатокультурному, і, нажаль, втраченому. Винничук знаний своїми краєзнавчими розвідками «Кнайпи Львова», «Легенди Львова», «Таємниці львівської кави». В книзі «Танго смерті» всі ці історичні й культурологічні надбання набувають форми історичного роману. Окремо необхідно виділити словничок, який міститься в книзі. Саме він допоможе читачеві розібратися у тлумаченні слів польського, німецького походження, ідиш, а також батярського сленгу.

  Танго смерті – саме так називали мелодію, яку грали в’язні Янівського концентраційного табору під час Другої Світової війни. Серед оркестрантів були професор Львівської державної консерваторії Штрікс, диригент опери Мунд та інші відомі єврейські музиканти.

  Юрій Винничук – відомий український письменник, журналіст, перекладач, редактор газети «Post-Поступ». Перший лауреат премії «Книжка рокуБі-Бі-Сі» за роман «Весняні ігри в осінніх садах» (2005).

   

  Роман отримав премію «Книга року Бі-Бі-Сі» в 2012 році.

   

 • Отзывы пользователей
  • Катя Запольска
   28 декабря 2015 г. написал (а)

   Краща книга - яку я читала в 2015 році - це роман Юрія Винничука "Танго смерті". Сподобався задум роману, його головна ідея та багатошаровість сюжету. Загравання з історією, потуги переосмислити її, зробити доступною для пересічного читача. Неординарна книга. А ще сподобався символізм в тексті та детективна складова. Автор так вдало обіграв образ квітки маку. Взагалі можу сказати, що Винничук може сміливо називатися українським Фаулзом! Раджу всім!

   Оценка:
  • Вікторія Руденок
   9 февраля 2015 г. написал (а)

   Неперевершена історія переплетена в двох часових проміжках. Львів, кохання, неочікувані сюжетні повороти і найкращий рецепт дерунів:-)

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!