В корзине
товаров: 0

Московська отрута

Есть в наличии

73,20 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,20 грн

(3% от текущей покупки)

Московська отрута

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  До книги увійшли тексти, в яких автор досліджує глибинну сутність та джерела московського імперіалізму та наслідки його діянь. Один з най прискіпливіших дослідників татаромосковщини дає відповіді на запитання, актуальні й сьогодні. «Російський хижак – вчора і нині», «Своя традиція або – чужий кий», «За яку Україну?», «Душа москаля», «Видиво большевизму у Достоєвського», «В. Лєнін», Від держиморди царського до большевицького» - ось назви деяких творів, котрі увійшли до збірки. Також упорядник помістив до книги статтю Євгена Маланюка «Дмитро Донцов», написану з нагоди 75-ліття Донцова.

  «Пропонована збірка творів доктора Дмитра Донцова покликана допомогти українцям «виригнути з наших мозків намул неволі, а з серця – московську отруту. Донцов має на увазі ту московську отруту «з московської чаші», про яку писав ще Шевченко і яка досі затруює свідомість і паралізує волю українців, засліплює нам очі і затуплює наш мозок», - зазначає в передмові упорядник книги Віктор Рог.

  Коли йдеться про Росію, то ніхто, напевно, краще Донцова, не зумів розгледіти за яскравими масками і дешевими декораціями, котрі мінялися залежно від обставин і потреб, незмінну імперсько-галапасницьку сутність, той споконвічний московський дух, розкладаючий сморід якого ми відчуваємо і сьогодні.

  Донцов добре бачив не лише той галасливий балаган, який настирливо пропонували кремлівські режисери глядачам "вистави", він дивився поза куліси, добре знав режисерів і тому на питання "Чи вовк у бабусиному очіпку залишається вовком, чи стає бабусею?" – давав Донцов однозначну відповідь. І цю відповідь зацікавлений читач знайде в книзі, з котрою наполегливо рекомендуємо ознайомитись всім, хто переймається долею України тепер і в майбутньому.  

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Комментарии

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!