В корзине
товаров: 0

Український націоналізм. Антологія. Т.1

Нет в наличии

54,00 грн

Книга больше не появится.

Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 1,62 грн

(3% от текущей покупки)

Український націоналізм. Антологія. Т.1

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Формат
  • 135Х200
  • Язык
  • Украинский
  За сприяння Світового конгресу українців видано книгу «Антологія українського націоналізму» . Видання має на меті розвінчання міфів про український націоналізм, заявляють його ініціатори.

  «Перший міф – це твердження про те, що націоналісти були зрадниками. Другий міф – що націоналізм властивий лише Галичині і в певний епохальний час», – розповів заступник голови Центру національного відродження імені Бандери Віктор Рог.

  За його словами, у книзі наводяться біографічні дані про відомих українських націоналістів, які не були вихідцями із західної України, зокрема про Миколу Міхновського – уродженця нинішньої Київщини, Дмитра Донцова – народився у Мелітополі, Дмитра Андрієвського – уродженця Полтавщини.

  Видання вже презентоувано в кількох містах України, зокрема в Чернівцях, Києві, Полтаві, Чернігові, Харкові, а також за кордоном, зокрема, в Канаді.

  «Місія наша, чому ми їздимо по різних областях України і по різних діаспорах, щоб ми могли людям дати можливість прочитати ці речі, говорити. Щоб вести дискусію, діалог, пояснювати, а не вчити. І ми шукаємо ту можливість говорити суспільству про таку річ, яку ми вважаємо українським націоналізмом», – заявив Голова Проводу ОУН, Генеральний секретар світового конгресу українців, заступник голови Світової управи Спілки української молоді (СУМ) Стефан Романів.

  «Антологія українського націоналізму» – лише перший том великого дослідження, незабаром, за словами представника Центру національного відродження імені Бандери Віктора Рога, має вийти другий.

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!