В корзине
товаров: 0

Хрещатик. Відомий і невідомий

Нет в наличии

97,20 грн

Книга больше не появится.

Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,92 грн

(3% от текущей покупки)

Хрещатик. Відомий і невідомий

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Формат
  • 150Х245
  • Язык
  • Украинский

  До історії головної вулиці столиці України неодноразово зверталися вчені і краєзнавці, їй присвячено численні статті у періодичних виданнях, путівниках по Києву, монографіях і енциклопедіях. Книга Михайла Рибакова містить 57 нарисів, які висвітлюють роль Хрещатика як центру адміністративного, торговельного, особливо культурного життя Києва. Значну увагу приділено навчальним закладам, культурним товариствам, видавцям і власникам книжкових крамниць, кінотеатрам і циркам, театрам і виставкам, власникам відомих торгових закладів і фірм тощо.

  Несподіваним відкриттям для читача стануть розділи, з яких він дізнається про те, що на Хрещатику вирувало театральне і циркове життя, виникали й зникали, розвивались і переходили в нові форми різноманітні театральні трупи - українські, російські, єврейські, польські; для дорослих і дітей, з класичним і модерновим репертуаром.

  Роль Хрещатика як своєрідного центру мистецького життя міста від 1870-х рр. і до 1941 р. вперше розкрито в описі художніх виставок, що влаштовувалися тут за різними адресами. Не менший інтерес викликають нариси про музичні магазини і майстерні, кондитерські та їхніх власників. М. Рибаков, зокрема, вперше описав такі великі комерційні заклади на Хрещатику, як Торговий дім "Людмер і сини", фірми "Бр. Брабець", "Бр. Єлісеєви", поглибив наші знання про відомі родини Балабух і Семадені, ювелірне мистецтво Й. Маршака, про музичні майстерні і магазини фірми "Саламандра" та "Зінгер".

  Издательство "Кий", 2003; эксклюзивное распространение - "Скай Хорс".

   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!