В корзине
товаров: 0

Атлас історії України

Нет в наличии

346,00 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 20,76 грн

(6% от текущей покупки)

Атлас історії України

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Суперобложка
  • Формат
  • 245мм х 340мм
  • Язык
  • Украинский

  «Атлас історії України» на сьогоднішній день є одним найбільш повним зібранням картографічного матеріалу з історії України. Книга містить карти різноманітного характеру (адміністративно-територіальний поділ України в історичній ретроспективі, кордони, етнічний склад населення, військові дії, розвиток господарства, культурні пам’ятки та ін.).

  Книгу «Атлас історії України» можна з впевненістю вважати повноцінним академічним виданням. Окрім доволі великого масиву карт, книга містить розлогі коментарі істориків. В них подається  інформація, в якій, в більш докладній формі розповідається про події, що зображені на карті. Власне, поміж карт та коментарів, в книзі  є величезний масив світлин політичних, військових, громадських та культурних діячів, репродукції картин, гравюр, зразки монет, гербів, прапорів. Бібліографія «Атласу» нараховує близько ста наукових праць.

  Хронологічні межі охоплюють період від палеоліту до сучасних днів. Саме тому, придбавши книгу «Атлас історії України, Ви отримаєте можливість дізнатися не лише про події давньої чи середньовічної історії України, а й простежити тенденції розвитку сучасної України. Зокрема, упорядники книги подають не лише економічний розвиток України з часів здобуття незалежності, а й зосереджують  свою увагу на політичних процесах в державі (вибори до Верховної Ради України, вибори Президента України тощо).

  Отже, книга «Атлас історії України» стане чудовим подарунком не лише викладачам історії, студентам історичних факультетів, а також всім тим, хто бажає отримати повну картину вітчизняної минувшини.

   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Комментарии

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!