В корзине
товаров: 0

Наше прощання

Нет в наличии

15,49 грн

Книга больше не появится.

Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 0,46 грн

(3% от текущей покупки)

Наше прощання

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Язык
  • Украинский
  Поетичний доробок Костянтина Коверзнєва за специфікою віршової форми та поетичної мови тяжіє до естетичної спадщини Нью-Йоркської групи. Б. Бойчук у післяслові до збірки поета „Наше прощання (Рефрени і сантименти)" відзначив вишуканість звукового інструментарію поета, домінантне місце метафори і „найпомітніші засоби, які варто розвивати і наголошувати ... це - іронія і буденність (мови і образів)". Для дослідження вибрані поезії, які передають найхарактерніші риси другої збірки поета „Наше прощання (Рефрени і сантименти)" (2002 р.).

  В центрі поетичних творів К. Коверзнєва перебуває цілісна особистість з усталеним світоглядом, власними принципами і сформованим категоріальним апаратом розрізнення добра і зла. Ліричного героя не хвилює розв'язання питання життя і смерті, на перше місце висувається філософський роздум про істинність буття, проблема „життя чи існування". Поезія виступає маніфестом реакції творця на болюче сьогодення. Відчуття себе повноцінною частиною світу не знімає з автора моральної відповідальності за руйнування власного життя. Засобом вираження особистісного ставлення до реальності є іронія: „Іронія у поета є часто складна і має метафізичний підтекст... Та найоригінальніше виходить іронія у Коверзнєва тоді, коли вона подана у контексті буденності" (вислів Б. Бойчука). Формою її втілення виступає метафоричність поетичного мислення і текстової побудови..

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!