В корзине
товаров: 0

Винарні

Нет в наличии

68,00 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,04 грн

(3% от текущей покупки)

Винарні

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Мягкий
  • Язык
  • Украинский

  Книжка Ігоря Померанцева “Винарні” має неймовірну історію створення, несподівану візуальну структуру й неочікувані наслідки для алко-культури України. Тексти, зібрані для книжки, творилися впровдовж 30 років, зокрема – і для авторської радіопрограми “Красное сухое” на Радіо Свобода (російська редакція). Деяку їх частину було оприлюднено 2000 р. у книзі “Красное сухое” і в часописі Forbes (Росія), тим самим заклавши підвалини російської винарної критики (лексика, основні теми, жанрові особливості).

  Через 11 років і в Україні з’являється видання, у якому перекладачі, дизайнери, фотомитці намагаються створити певні стильові зразки у книжковій інтерпретації винарної теми. Книжка “Винарні” складається з трьох частин: есеї, художня проза, поезія, кожна з яких має свої візуальні особливості. Есеї оформлено як довгий стіл, на якому є предмети для винопиття, але немає вина – власне, кольору рідини. Художня проза, центром якої є радіоповість “Баскський собака”, подана як т.зв. «іспанське тріо», — поєднання любовних, культурологічних, урбаністичних шкіців, написаних у різних містах Іспанії. У цій частині книги з’являється насичений колір, що межує з графічними та бриколажними композиціями. А третя частина, поетична, ілюстрована сучасними фотокомпозиціями, щедро насиченими і кольором, і простором. Однак останні сторінки – знову чорно-білі, а завершується все зображенням випитого до останніх крапель келиха. 

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!