В корзине
товаров: 0

Тремтячі еліти

Нет в наличии

89,90 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,70 грн

(3% от текущей покупки)

Тремтячі еліти

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 145Х220

  Обставини сьогоднішнього життя в Україні її громадяни сприймають здебільшого як трагічні. У психології таке бачення ситуації зветься «катастрофізмом». І це вже ледь не визначальна риса національного характеру. Кожен, особливо за пляшкою, не від того щоб попліткувати про «трагедію української державності», прикидаючи, як «скоро все розвалиться».
  Більшість сучасних суспільних небезпек нечутні й невидимі для загалу. Наші державні діячі, що стали державними з волі випадку, бачать їх лише в силу обставин. Але замість того, щоб, як належить еліті, першими зустріти удари долі і гідно відповісти на них або з честю впасти, вони з острахом, заплющивши очі, пропускають кожну навалу повз себе. Так діти під час пожежі ховаються під стіл або в комірчину, де темно і тихо. Поки що.

  Звідки в можновладців така інфантильна поведінка, що копіює форму влади, але аж ніяк не її суть? Спробуємо дослідити.

   

  Юродивість української політики-прокляття з минулого? Україна - незавершений проектвікінгів? Боягузтво - це рушійна сила політичних самозванців?

  Історичні факти, гіпотези етнопсихології та соціальної психології… Нова книжка відомого соціального психолога Олега Покальчука розповідає про підсвідомий вплив древніх архетипів на сьогоднішню поведінку суспільства, еліт і всю українську політику. Український народ ніяк не перетвориться на націю. Хто чи що стоїть на заваді? Тремтячі еліти. Це покоління імітаторів, що перебувають у стані підвищеної тривожності, переляку і страху. Бо на початку часів їхні політичні предки відзначалися не лише звитягою, а й підробками, вбивствами, насильством та обманом. Вибір за нами: або розплачуватися, або змінювати свою долю.

  Олег Покальчук. Тремтячі еліти. К.: Форзац, 2011. – 186 с.

   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!