В корзине
товаров: 0

Покров

Есть в наличии

54,90 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 1,65 грн

(3% от текущей покупки)

Покров

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  Увага! Книга продається за акційною ціною, тому бонус при покупці цієї книги не нараховується. 

   

  В основі сюжету нового твору Люко Дашвар доля семи колін нащадків багатого хорунжого Яреми Дороша, який згрішив, закохавшись у юну Перпетую, і помер, не дочекавшись народження плода цієї злочинної любові.

  Ображена дружина проклинає рід Дорошів, сподіваючись, що щастя та продовження в нащадках матиме лише гілка її сина, законного спадкоємця. Минули роки, грудень 2013-го року, країну сколихнули протестні настрої проти свавілля влади. Однак Мар'яна не звертає уваги на це — усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий її сліз. Але зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. "Ти моя жінка", — сказав він. І від того стало так солодко...

  Він не може бути осторонь, коли країна повстала до боротьби. Вона не звикла думати про інших. Тепер її душа розривається між минулим і майбутнім, по живому рвуться пута, якими сама зв'язала своє серце. Архівні пошуки допоможуть Мар'яні не лише віднайти загублені у вирі війн і революцій імена, а й із дрібних уламків зібрати докупи власну родину. Їй доведеться кинути виклик долі і прийняти сімейний скарб, що їй заповіла прабабуся її прабабусі, а разом із ним і родинне прокляття…


  ПОДИВИТИСЬ ОГЛЯД КНИГИ ВІД ЧИТАЙКИ

 • Отзывы пользователей
  • Оксана
   27 марта 2016 г. написал (а)

   как всегда +5

   Оценка:
  • Варвара
   7 марта 2016 г. написал (а)

   Обожаю Люко Дашвар, но эта книга не пошла ;(

   Оценка:
  • Stefanyk
   1 марта 2016 г. написал (а)

   Така рідна дашварівська проза. Нестерпно актуальна, і в той же час, традийійна. Нагадує, що не гоже забувати своїх пращурів.

   Оценка:
  • Світлана
   27 января 2016 г. написал (а)

   Кажуть, світ переповнений людьми. То чому ж тоді сила- силенна людей почуває себе самотньо у такому багатолюдді? Яка страшна сила спричиняє дисбаланс у світі в цілому і в конкретній країні, в конкретному місті,в конкретній родині, в душі конкретної людини? Мар'яна розгублена, бо живе у світі сумнівних цінностей. І лише коли відновлюється зв'язок поколінь, усе стає на своє місце . І тоді, як каже баба Ната, "Жити не страшно".
   На мою думку, найбільш теплий і обнадійливий з усіх творів Люко Дашвар (а я перечитала їх усі і всі маю у домашній бібліотеці). Після прочитання намалювала родовідне дерево (соромно, але майже нічого не знаю про своїх пращурів далі прабабів і прадідів),помолилася за загиблих у цій неоголошеній війні, ким би вони не були, бо живі не мають права судити померлих. Автор ніби відтворює мої думки, страхи, сумніви, бачення подій, переживання, тому не погоджуюся з думкою тих, хто вважає, що Люко Дашвар переграє. Мені так хочеться, щоб жити було не страшно, тому я вірю письменниці.

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!