В корзине
товаров: 0

На запах м'яса

Есть в наличии

82,80 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,48 грн

(3% от текущей покупки)

На запах м'яса

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Автор
  • Люко Дашвар
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  Письменниця, сценарист і журналіст Люко Дашвар (справжнє ім’я – Ірина Чернова) – авторка низки бестселерів. Її перший роман “Село не люди” став лауреатом премії конкурсу “Коронація слова-2007”. Наступний роман “Молоко з кров’ю” став дипломантом “Коронації слова-2008″ та переможцем конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі-2008″. Загальний наклад книжок письменниці – понад 400 тисяч примірників. У 2010 році конкурс “Коронація слова” надав письменниці офіційний статус “Золотого автора”,  а 2012 року Люко Дашвар було удостоєно почесного звання “Золотий письменник України”.


  Сюжет роману розгортається навколо дівчини Майі, яка хотіла втекти від гонитви за химерним, покинути щоденний “тваринний” світ і знайти забуття.


  Покинутий хутір, що загубився серед лісів, – саме те, що треба. Це гарна можливість закінчити своє життя, чи, може, почати нове? Саме тут, серед щирих почуттів і давніх легенд  вона знову повірила у себе. Повірила, що можна жити не заради себе чи якоїсь примхи, а жити заради життя. Але чи надовго це? Адже потяг до м’яса неможливо заглушити, і спрага до “красивого життя”, наче голод, висотує з тебе всі сили, вмовляє повернутися до міста і забрати те, що тобі належить.

 • Отзывы пользователей
  • LeRoRiYa
   27 октября 2015 г. написал (а)

   Пронизлива книжка. Трохи неочікувано, як для Дашвар.
   Вона,звісно і раніше була майстром оспівування діалектики душі й внутрішнього світу, але ж це - справжнісінький психологічний детектив-трилер. Раджу всім.
   І ще одне: особисто я була така розчарована трилогією "Биті є", що дуже сумнівалася, чи варто взагалі купувати цю новинку. Але допитливість пересилила. Тепер аніскільки не шкодую. Одна з кращих книжок Дашвар!

   Оценка:
  • Жека
   27 апреля 2015 г. написал (а)

   Одна з найулюбленіших книг Дашвар, яка запам"яталася мені несподіваним сюжетом. Він дивує, збуджує розум. Ця книга неначе склянка з холодною водою, яку вилили на тебе рано-вранці.
   "На запах м'яса" варто почитати )

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!