В корзине
товаров: 0

Ми ще повернемось

Нет в наличии

99,00 грн

Книга больше не появится.

Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,97 грн

(3% от текущей покупки)

Ми ще повернемось

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Формат
  • 150Х210
  • Язык
  • Украинский

  Серед учачників Української Національної Революції 1917-20 рр. Юрій Горліс-Горський займає особливе місце. Якщо мемуари лідерів української держави (П.Скоропадський, М.Грушевський, В. Винниченко) відомі, то спогади осавула 1-го куреня полку гайдамаків Холодного Яру зробили Горліс-Горського кумиром молоді міжвоєнного періоду.

  Завдяки зусиллям історика й громадського діяча Романа Коваля світ побачила нова книга Горліс-Горського. В ній зібрані всі відомі прозові твори, окрім знаного «Холодного яру». Також збірка містить поетичний доробок під назвою «Тюремнії поезії». В книзі «Ми ще повернемось» є спогади самого Горліс-Горського, а також документи та матеріали, присвячені його перебуванню в лавах Армії Української Народної Республіки. Не оминули увагою упорядники й перебування автора на території Закарпаття, в часи становлення Карпатської України.

  Книга містить величезну кількість світлин, листів та  документів. Здебільшого вони присвячені менш знаному, але також цікавому, періоду життя Горліс-Горського. Мова йде, насамперед, про 20-40 роки ХХ століття. Географія подій просто вражає  - Україна, Польща, Румунія, Франція, Німеччина, Фінляндія.

  Книга «Ми ще повернемось» Горліс-Горського стане в нагоді не лише тим, хто цікавиться подіями бурхливих 1917-20 років, а також всім шанувальникам вітчизняної мемуаристики.

  Юрій Горліс-Горський (1898-1946) – уроджений Городянин-Лісовський. Народився на Полтавщині в сім’ї військового. Учасник Першої Світової війни (хорунжий Дикої дивізії). Під час Української Національної революції хорунжий Богданівського полку Запорізької дивізії Армії УНР. Був також повстанцем на Чигиринщині (Холодноярська республіка). Перебував в ув’язненні в радянських тюрмах та психіатричних лікарнях. 3 1932 року – на території Польщі. Вбитий 1946 році в таборі для інтернованих.

   

             

   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!