В корзине
товаров: 0

Кохання в стилі бароко та інші любовні історії

Нет в наличии

81,00 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,43 грн

(3% от текущей покупки)

Кохання в стилі бароко та інші любовні історії

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 145мм х 215мм
  • Язык
  • Украинский

  Володимир Даниленко - автор книжок повістей та оповідань «Місто Тіровиван» (2001), «Сон із дзьоба стрижа» (2006), книжки есеїстики та критики «Лісоруб у пустелі» (2008). романів «Газелі бідного Ремзі» (2008), «Капелюх Сікорського» (2010), аудіоальбому сатиричних радіоп'єс «Струнний квартет для собак» (2005). Лауреат Літературної премії гумору та сатири, премій «Благовіст», імені Івана Огієнка, Всеукраїнського конкурсу радіоп'єси, журналів «Березіль», «Кур'єр Кривбасу». Його твори перекладено німецькою, японською, польською мовами.


  Жанрова природа „Кохання в стіні бароко" сприймається як добріш коктейль різних раманнш форм. Тут тобі й інтелектуальний детектив - без крові, зате з напруженим, міцно вибудуванші сю-жетом. І витончена І.о\'е5їоі-у з динамічним та драматичним перебігом подій - палкою пристрастю, ревнощами, сварками її трагічним фіналом, себто всіма хрестоматійними жанровими атрибутами. На локальному рівні маємо численні історичні екскурси, що, разом узяті, ніби софійська мозаїка, складаються на справді поважніш київський епос.
  Ярослав Поліщук, ЛітАкцент


  Цей містичний детектив Володимира Данилеика, написаний у формі кросворду, показує історію України як сон, з якого іноді пробуджується наше суспільство.
  Українські гетьмани, шляхта, буржуазія, священики, міщани проходять перед читачем, наче калейдоскоп історичної кінохроніки. І в цій фрагментарності за пишними декораціями минулого і сучасного Києва, скроєними за лекалами пеобароко, ніби взятого з філософіїХав 'ера Роберта де Вепто-са, відчувається та духовна напруга і передчуття кінця світу, які панували під завісу XX століття.
  Ганна Лобановська, День   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!