В корзине
товаров: 0

Я знаю, що ти знаєш, що я знаю

Нет в наличии

50,40 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 1,51 грн

(3% от текущей покупки)

Я знаю, що ти знаєш, що я знаю

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 120Х205
  • Язык
  • Украинский

  Ірен РОЗДОБУДЬКО - одна з найлопулярніших сучасних українських письменниць, журналістка, сценарист, автор понад двадцяти книг для дорослих і дітей. Лауреат багатьох конкурсів і премій. Серед найбільш яскравих її успіхів можна назвати отримання перших премій на всеукраїнському конкурсі «Коронація слова» та конкурсі їм. Князя Юрія Долгорукого, а також перемогу в Міжнародному конкурсі дитячої літератури «Портал».


  У жовтні 2008 р. художній фільм «Ґудзик», знятий за сценарієм Роздобудько, отримав нагороду за кращий сценарій у категорії «Телевізійний фільм / Драма» на ХІІ! Міжнародному телефестивалі в Чорногорії. яЯ люблю своїх читачів, - заявляє письменниця. - Коли я пишу, я знаю, хто буде читати цей текст і стараюся для читача - кожного окремо».


  їх багато по усіх світах - тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. ВоніІ пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом - прозріння і повернення. Часом - нова любов. А іноді й смерть...


  ...За своїми мешканцями - емігрантами з України - спостерігає хазяйка котеджу в невеличкому німецькому містечку фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного - того, хто «розшифрує» для неї таємничогЬ листа з минулого...   

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!