В корзине
товаров: 0

Діти застою

Нет в наличии

89,30 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,68 грн

(3% от текущей покупки)

Діти застою

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Мягкий
  • Формат
  • 150Х210
  • Язык
  • Украинский

  «Діти застою» – останній і, на думку редактора, найкращий роман Василя Кожелянка. Розділена між кількома персонажами автобіографія і узагальнений портрет розчарованого покоління, нереалізовані кохання і втрачені України, даремні в наших умовах західні ідеали і безсила в наших головах східна мудрість, художньо переконливі екскурси у трагічне минуле і чітке передбачення безпросвітного майбутнього, бездонний розпач і в’їдливий гумор, «ліричні» відступи і «ненормативні» вислови – ось далеко не повний перелік того, що знайде у цьому романі спантеличений читач.

  „- Люди люблять застій, – почав пояснювати прихильний до локаяти фірман, – бо тоді жити добре, а головне – є впевненість у завтрашньому дні. Тобто ти твердо знаєш, що завтра, незважаючи на жодні підступи імперіалізму, буде пиво і футбол.
  - Паршиве пиво і слабенький футбол.
  - То байка. Так, наш чоловік не знав смаку гайнекена чи туборга, а київське «Динамо» вигравало європейський кубок раз на десять років. Але він знав, що так буде завжди.
  - Помилився, гад череватий. На щастя…
  - На щастя для тебе, біса революційного, і таких самих деструкторів, як ти. А для середньостатистичного Вані розпад Союзу став страшною трагедією. Щоправда, він цього так і не усвідомив. Як і тоді, у благословенні сімдесяті не розумів, що переживає золотий вік соціалізму. Тому й не цінував.

  Відривок роману
  "Своєю багатовимірністю роман “Діти застою”, власне, найбільше і приваблює. Тут різні виміри національного та універсального. Крім того, у цьому романі весь Кожелянко. Все те, до чого звик читач чи його прози (і малої, і романістики), чи драматургії (від п'єси “Мильна булька і реактивне шило” і до написаних у співавторстві з Володимиром Сердюком “Пластилінового металу”, “Гільйотини”, “Лізикави”), можна побачити сконцентрованим у романі. Тут є те, чим переймався письменник протягом свого життя, те, чим він жив, що його боліло, тут є властиві йому стилістичні особливості, прийоми, засоби, образи, метаморфози образів. Крім того, роман можна “розбирати” на шматки, із яких могли би вийти цікаві вистави, фільми. Зокрема, розділ “Великі люди Джерелева”, в якому соковито, енергійно, дотепно розповідається про джерелівських диваків і так званих інтелігентів-жебраків (прочитується, погодьтеся, дуже неоднозначно: розумні люди приречені на маргінальність, з іншого боку, лише будучи маргіналами-диваками, вони можуть бути собою), міг би трансформуватися, за найкращого збігу обставин, у кілька неординарних кіноновел."
  Інга Кейван 

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!