На face з сином

Книга под заказ

66,40 грн

Доставка от 14 дней.

+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 1,99 грн

(3% от текущей покупки)

На face з сином

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130X207
  • Язык
  • Украинский

  «На face з сином» цілком справедливо можна вважати провокацією від Януша Леона Вишневського. Цього разу знаний польський письменник вирішив не розповідати чергову історію кохання. І не написав спільну книгу з однією з представниць прекрасної статті. Натомість він взяв в співавтори свою маму.

  Нібито нічого незвичного в факті такого творчого тандему. Але подібна реакція може виявитися хибною. Адже мама письменника померла кілька десятиліть тому. Вишневський вирішив зробити головним оповідачем саме свою неньку, яка надсилає йому листи прямісінько з пекла. Вишневський натомість не відповідає на листи, а дає можливість мамі розповісти про все, що її хвилює. А хвилює Ірену Вишневську надзвичайно багато гострих і болючих питань – і популярність сина, і те, що він проживає в Німеччині, а не в рідній Польщі, насильство над жінками в світі, масове поширення наркотиків, ненормальна популярність соціальної мережі  «FaceBook».

  Вишневський свідомо обрав в ролі оповідача-медіатора свою маму, адже автора цікавлять ті ж самі питання, що й Ірену Вишневську. Книга вийшла неочікуваною і дещо відвертою. Вишневський натомість показав себе письменником розкутим і багатогранним. Вочевидь, не лише любовні історії його цікавлять.

  Януш Леон Вишневський – відомий польський письменник, автор багатьох романів. Його твори перекладені багатьма мовами світу. Має ступінь доктора з інформатики та з хімічних наук. Професійно займається молекулярною біологією. Проживає у Франкфурті-на-Майні.

   

  Шановні читачі! Тут Ви можете придбати ексклюзивні брелоки авторського дизайну з портретом і цитатою Януша Леона Вишневского.


  Брелок літературний (натисніть, щоб перейти на сторінку)


  Януш Леон Вишневский


 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!