В корзине
товаров: 0

Інший світ

Книга под заказ

70,20 грн

Доставка возможна в течение 14 дней.

+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,11 грн

(3% от текущей покупки)

Інший світ

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Мягкий
  • Язык
  • Украинский

  «З-поміж багатьох читаних мною книжок на тему того, що довелося пережити жертвам совєтських в'язниць і таборів, «Інший світ» Ґустава Герлінґа-Ґрудзінського справив на мене найбільше враження і є найкраще написаним. Йому притаманна рідкісна сила простого й живого опису, а правдивість жодного з його місць абсолютно неможливо поставити під сумнів»
  Бертран Рассел

  Малоймовірно, щоб людина, яка читатиме ці рядки, нічого не чула про паризьку «Культуру» і видавництво «Літературний Інститут», про антологію Юрія Лавріненка «Розстріляне відродження» і впорядкований Іваном Кошелівцем збірник дисидентських документів «Україна 1956-1968», а відповідно - і про виняткову роль Єжи Ґедройця у процесі польсько-українського примирення та в налагодженні діалогу між самими українцями - часто розсвареними і розділеними чужими й ще чужішими кордонами. Своєю чергою, втягнуті в орбіту «Культури» українські еміґранти також намагалися у міру досить скромних порівняно з польською еміґрацією сил віддячувати Ґедройцю добрими справами. Зокрема, на початку 1966 року Іван Кошелівець як тодішній головний редактор «Сучасності» звернувся в Maisons-Laffitte за порадою, кого з польських письменників було б варто перекласти українською насамперед. Ґедройць назвав три імені: Марек Гласко, Вітольд Ґомбрович, Ґустав Герлінґ-Ґрудзінський.

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Комментарии

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!