В корзине
товаров: 0

Мураха у скляній банці. Чеченські щоденники 1994-2004 рр.

Нет в наличии

95,60 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,87 грн

(3% от текущей покупки)

Мураха у скляній банці. Чеченські щоденники 1994-2004 рр.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  Про трагедію чеченського народу очима маленької дівчинки розповіла Поліна Жеребцова у своїй книзі «Мураха у скляній банці. Чеченські щоденники 1994-2004 рр.», яка вийшла друком українською у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Поліна народилася у Ґрозному і прожила там 20 років, на її долю припали три чеченські війни. Її щоденники були переведені багатьма європейськими мовами і зчинили ефект вибуху.

  «Мураха у скляній банці» – це вражаюча життєва історія самої авторки Поліни Жеребцової. Коли почалася Перша чеченська війна, їй було лише дев’ять. Десять довгих років, з 1994 до 2004-го, вона вела щоденник, записуючи в нього все. Як бомбили місто. Як вони з мамою торгували на ринку, щоб прожити. Як її поранило осколком. Як удома не було ані тепла, ані води… Навіщо вона це фіксувала? Можливо, перш за все — щоб вижити та залишитися людиною. А ще, мабуть, тому, що дівчина сподівалась: прочитавши, люди зрозуміють, що ніколи-ніколи не можна воювати! Та якби ж…

  Про свої дитячі відчуття від війни Поліна Жеребцова згадує: «Ми сиділи в маленькому підвалі. Там не сховатися від «глибинних бомб» — це бомби, які стирають на порох будинки та людей. Якась сволота придумала нас убити ними. Ми сиділи в темному, задушливому підвалі: я, мама, дідусь Юрій Михайлович і його дружина, бабуся Наташа, — і чекали смерті». Поліна вціліла і знайшла слова, щоб розповісти нам про неможливе. Щоб попередити — це не повинно повторитися…

 • Отзывы пользователей
  • Іваха Людмила
   11 марта 2016 г. написал (а)

   Я чула по радіо програму в якій приймала участь авторка книги. Раніше я бачила цю книгу, але не була готова її прочитати. Зараз я обов"язково куплю її та прочитаю. Обов"язково напишу про свої враженняпро прочитане.

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!