В корзине
товаров: 0

Як розмовляти з дітьми про мистецтво

Есть в наличии

114,00 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 5,70 грн

(5% от текущей покупки)

Як розмовляти з дітьми про мистецтво

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей “бачити” картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків.


  Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи розглядати в парку.


  Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати. • Отзывы пользователей
  • Олена Головня
   27 мая 2016 г. написал (а)

   Раніше я казала, що так можна розмовляти про мистецтво не лише з дітьми, а й зі мною. І це правда. Ця книга допомагає (у тому числі, дорослому) з одного боку, сприймати картини не "як правильно", а як сприймаються - думати, фантазувати, дати волю власним відчуттям. З іншого боку - докопуючись до причин того, чому картина виглядає саме так, а не інакше, авторка жонглює фактами з біографій митців, долучаючи місце, епоху, мистецькі течії, частиною яких були ці художники, і ось я, здається, цілком спокусилася якось прочитати біографію Ван Гога, скажімо. Плюс мені дуже імпонують переконання авторки щодо свободи творчості і цінності розмаїття.

   У книзі відомі картини ніби обговорюються з віртуальною дитиною, тобто потенційні питання чи коментарі дитини (далеко на завжди прості і часом дуже незручні - "Це каляки-маляки!") супроводжуються відповідями дорослого. Відповіді ці цікаві й зовсім не зарозумілі, із розряду "давай розберемося разом".

   Як людина, що виросла на перепльотах репродукцій, вирізаних із журналів на кшталт "Огонька", я просто не могла пройти повз таку книгу. І тепер стікаю слиною на продовження - "Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття", а ще на "Абетку" з ілюстраціями з ханенківського музею.

   Оценка:
  • Надія
   2 марта 2016 г. написал (а)

   Це книга про нові відкриття, про пізнання світу разом із дитиною, і про те, що не обов’язково все знати одразу, що це нормально – вчитися постійно, вчитися разом із малюками. І хоча мій чоловік інколи сміється, що нашій дитині цікавіші сходи й стіни, ніж експонати музеїв, я однаково беру її з собою. Навіть не стільки для її раннього мистецького розвитку (наразі вона просто звикає до атмосфери), але тому, що мені самій із нею цікавіше

   Оценка:
  • Катерина Сергацкова
   2 марта 2016 г. написал (а)

   Для мене дуже важливою є книга Франсуази Барб Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво». Тут про суть мистецтва може дізнатися не тільки дитина, а й дорослий. Просто і показово роз’ясняються речі, про які пострадянська людина практично не чула. До прикладу, «Чорному квадрату» Малевича нещодавно виповнилося 100 років, але багато хто досі вражає, що це був свого роду жарт художника, і не здогадується про глибоку концепцію в основу цього твору

   Оценка:
  • Елена
   14 мая 2015 г. написал (а)

   Эта книга просто открытие! Сначала я увлеченно читала, потом начала всем о ней рассказывать, особенно о работах Джексона Поллока и Моне Лизе :), а потом оказалось, что моей младшей сестре книга тоже очень понравилась. Мне - 25 и я всегда хотела знать больше о живописи, сестре - 14, и благодаря книге она впервые заинтересовалась искусством. На самом деле очень "живая книга". Есть ответы на самые распространенные и любопытные вопросы, в духе "что это", "почему так", "что в ней особого", "почему на Сотбис" ее продали за нное количество миллионов долларов. Очень сильно мотивирует узнавать дальше! Спасибо за книгу

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!