В корзине
товаров: 0

Шукач таємниць

Нет в наличии

130,00 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 6,50 грн

(5% от текущей покупки)

Шукач таємниць

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 220мм х 290мм
  • Язык
  • Украинский

  Чудова книжка "Шукач таємниць" (автори Джин Марцолло і Волтер Вік ) - це захоплюючий світ пошуку таємниць у власному будинку в різних містах – у дитячій кімнаті, на підвіконні з квітами, на горищі,. Адже і звичайна коробка з іграшками може і приховувати таємні речі. А святкування довгоочікуваного дня народження готує яскраві пригоди.

  Книга допоможить дитині побачити деякі важливі дрібнички реального життя, побачити предмети під інщою точкою зору, відкрити унікальне навколо себе. "Шукач таємниць" потребує вміння логічно та асоціативно мислити, уважності і кмітливості. Ваша дитина відчує себе справжнім спецагентом-шукачем. Автори подають загадки у формі фотоколажів. Надихають читачів на створення власних віршиків, розвивають візуальну креативність.

  Джин Марцолло має ступінь магістра, вона навчалась у Гарвардській вищий педагогічній школі. Написала декілька дитячих казок, які були відзначені преміями. Волтер Вік – талановитий фотограф-ілюстратор книжок серії "Шукач". Автор і фотограф книги, що отримала відзнаку Американської асоціації бібліотек. 

  Джин Марцолло написала велику кількість дитячих казок, які були відзначені преміями, зокрема тринадцять книжок із загадками в картинках із серії "Шукач" і сім книжок із серії "I SPY Little books". Вона має вчений ступінь магістра, який одержала по закінченню Гарвардської вищої педагогічної школи.
  Волтер Вік - фотограф-ілюстратор книжок серії "Шукач". Він автор і фотограф книги, що отримала відзнаку Американської асоціації бібліотек. Його найновіша серія "Ти бачиш те, що бачу я" увійшла до списку бестселерів за версією "Нью-Йорк Таймс".
  Керол Карсон, дизайнер книжкової серії "Шукач", працює арт-директором у великому видавництві Нью-Йорка.

 • Отзывы пользователей

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!