Тобі Лолнесс. Том 1

Есть в наличии

145,00 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 7,25 грн

(5% от текущей покупки)

Тобі Лолнесс. Том 1

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 170мм х 215мм
  • Язык
  • Украинский
  • Возрастная группа
  • 9-12 лет

  Підкоривши книжковий світ не одного десятка країн, завоювавши більше 20 престижних французьких і міжнародних літературних нагород і премій, подарувавши світову славу молодому паризькому драматургу і письменнику, двотомник «Тобі Лолнес» нарешті розпочинає свою тріумфальну ходу по теренах читацької України. 
  Перший том гостросюжетного «екологічного фентезі» знайомить з головним героєм ― крихітним хлопчиком, який разом зі своєю сім’єю живуть у казковому світі на величезному дереві. І все було б добре, якби його батько, великий учений, не зробив неймовірне відкриття, яке перетворило деревний сік на джерело енергії для механізмів. Винахідник не захотів відкривати свій геніальний секрет, бо зрозумів, що це згубить Дерево, а в результаті і його народ. Через це сім’я Лолнесс опинилася за ґратами. Втекти вдалося тільки Тобі, який почав боротьбу з цілою зграєю злодіїв, щоб урятувати від загибелі не тільки батьків, а й власний світ. Та зробити це дуже не просто, коли твій зріст лише півтора міліметри, а життя висить на волосині. 

 • Отзывы пользователей
  • Анжела
   27 февраля 2017 г. написал (а)

   Екологічне фентезі – такий незвичайний жанр одразу привернув мою увагу до книги «Тобі Лолнесс» від французького письменника Тімоте де Фомбеля.
   Фентезі – тому що в розповіді йдеться про невеличких людей зростом до 2 міліметрів, що живуть на дереві. Екологічне – бо глибоко пов’язане з природою та проблемою її збереження.

   Це історія про тринадцятирічного хлопця Тобі, батько якого, Сім Лолнесс, є видатним науковцем. Через відкриття неймовірної властивості дерева, на якому вони живуть, сім’ю Лолнессів вигнали з будинку. Зрозумівши згубну силу свого винаходу, Сім і сам розуміє, що воно може стати загрозою для життя всього народу, тому ховає його. Але все - таки негідники роблять спробу забрати неймовірний винахід у Лолнессів, через що ті потрапляють в пастку, з якої зміг вибратися тільки Тобі. Тут і починається його власна пригода, яка може коштувати йому життя. Хлопець має врятувати себе, свою сім’ю та дерево, на якому вони живуть. Але чи вдасться це тринадцятирічному хлопцю?

   Перше, що я зробила взявши книгу до рук – подивилась на рекомендований вік. На жаль, він не вказаний у вихідних даних, тому для себе я зробила висновок, що книгу можна читати приблизно від 13-14 років. Сама історія цікава, сповнена пригод. Підкупили також безліч літературних нагород, які вона отримала. Проте величезним недоліком є переклад, принаймні, для мене. Часто зустрічались слова розмовного вжитку, наприклад: гарикнути чи приплентатися. Не знаю, чому вони мені так дошкуляли, зараз розумію, що, може, то й на краще, що вони там є. В будь-якому разі мало хто з підлітків зважатиме на такі незначні речі. Головне, що у книзі очікує безліч пригод, які ми маємо допомогти пройти Тобі.

   Кому читати:

   - підліткам від 13 років;
   - тим, хто хоче розвивати фантазію (скільки разів мені доводилось її задіювати, уявляючи розмір Тобі відносно попелиці! :)).

   Плюси книги:

   - «перескакування» розповіді з одного часового проміжку в інший. Думаю, що з цим прийомом книга залишає по собі таємницю й стає цікавішою;
   - ілюстрації, які допомагають краще уявити героїв твору;
   - гумор;
   - тверда, красива обкладинка;
   - пояснення незрозумілих слів на деяких сторінках знизу.

   Мінуси:

   - слова розмовного вжитку, але, може, то й плюс :)

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!