В корзине
товаров: 0

Напівлихий

Есть в наличии

111,00 грн
+ -
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 5,55 грн

(5% от текущей покупки)

Напівлихий

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский
  • Возрастная группа
  • 9-12 лет

  «Навпівлихий» Саллі Ґрін ще до офіційної публікації підняв на вуха видавців по всьому світу.

  Книга має усі шанси цьогоріч стати найгучнішим книжковим бестселером. Не дарма критики та літературні агенти з усього світу пророкують авторці популярність Джоан Роулінг, Стефені Маєр та Сюзанни Коллінз. Вже існує домовленість про екранізацію «Напівлихого» Студією Fox 2000.

  Натан – незвичайний підліток, він не вписується в жодну систему – ні в систему простих людей, ні в систему магів, до яких належить увесь його рід. Адже в ньому перемішалася кров матері, Білої відьми, і кров батька – найжорстокішого Чорного чаклуна. Він ЧБ, він Напівкодовий, той, на долю якого випадають жорстокі катування, ув’язнення в клітці, переслідування з боку Ради Білих чаклунів. Але він мусить звільнитися і втекти, щоб знайти свого батька і отримати три дари. Інакше він помре страшною смертю. Однак Ловці відстежують кожен його рух, і чи може він довіритися хоч комусь – брату, сестрі, чи принаймні дівчині, котру Натан кохає усім серцем…

  Книга для старшого шкільного віку.

 • Отзывы пользователей
  • Дар’я
   30 июня 2016 г. написал (а)

   «Двоє хлопців сидять поруч у старому кріслі, затиснуті з обох боків широкими
   бильцями. Ти – той, що зліва. Ти відчуваєш тепло іншого хлопця, а він, немов у сповільненій зйомці, переводить погляд від телевізора до тебе.»

   Так починається історія хлопця на ім’я Натан. З перших рядків книга здається, щонайменш, дивною. Але вона захоплює з перших сторінок і не відпускає до останніх рядків. Це історія хлопця, народженого у родині білих магів, з однією лише особливістю: його батько – найсильніший темний чаклун світу.

   З самого дитинства хлопець зазнавав знущань практично від усіх, хто знаходився навколо нього: від однолітків, магічного співтовариства та навіть родичів. Йому доводилося вирішувати далеко не дитячі питання. Впродовж усієї книги герой намагається усвідомити рівень своєї «лихості» і вирішити, насамперед для себе – ким він є, і ким буде надалі.

   Висвітлення проблем суспільства, ставлення соціуму до «не таких», відношення між членами родини та друзями, боротьба за власне життя, друзів та кохання – основні теми цієї книги.

   Детальні описи місцевості дозволяють зануритися у магічний світ сучасної Англії. Почуття та переживання героя допоможуть зрозуміти його самого та природу його вчинків; можливо всім давно знайомий, але з несподіваними поворотами, сюжет; місцями жорстокі, навіть дуже, події – все це примушує не випускати книгу з рук до останньої сторінки і з нетерпінням чекати продовження – спочатку другої, а згодом і третьої книги.
   Не чекайте від Саллі Грін казки зі щасливим кінцем. Його може і не бути.

   Оценка:

  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!