В корзине
товаров: 0

Ерагон. Спадок. Книга 4

Нет в наличии

93,50 грн
Нашли книгу в другом интернет-магазине дешевле? Мы оплатим разницу!
На следующую покупку в нашем магазине вы получите:

скидку 2,81 грн

(3% от текущей покупки)

Ерагон. Спадок. Книга 4

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Уменьшить
Увеличить

Больше изображений

 • Дополнительная информация
  • Переплет
  • Твердый
  • Формат
  • 130мм х 200мм
  • Язык
  • Украинский

  Довгі місяці тренувань і чимало перемог породжують надію, та водночас приносять втрати й розбивають серця. Утім головна битва Ерагона й Сапфіри ще попереду — Вершник і його дракон мають здолати Галбаторікса. Другого шансу не буде, і, крім них, на це не може зважитися ніхто. Чи знищать вони ненависного короля, чи відновлять справедливість в Алагезії? І яку ціну доведеться за це сплатити? 

  27 травня 2011 автор книги був нагороджений премією Світових рекордів Гіннеса як наймолодший автор, який продав рекордну кількість книг-бестселерів у світі - Ерагон, Повернення і Брісінгр розійшлися накладом понад 25 мільйонах примірників!

   

  Інтерв’ю Крістофера Паоліні для The Wall Street Journal


  "Я почав писати цикл «Спадок» ще в 1998 році, коли мені було п’ятнадцять років. З тих пір я провів майже кожен день, або працючи, або думаючи, або розповідаючи про цю історію. Світ і герої цього циклу стали невід’ємною частиною мого життя, коли я читав будь-яку книгу або дивився якийсь фільм, я часто запитував себе: “Як би Ерагон (або Сапфіра, або будь-які інші герої) відреагували на це?”.

  Коли я, дістався кінця рукопису, і , нарешті, написав останню главу, останню сторінку… останнє речення, хвиля тепла пройшла крізь мене, а потім я почав тремтіти, немов мене бив озноб. Відчуття було настільки величезним, що я повинен був припинити роботу над останнім реченням, і повернутися до неї через кілька тижнів, як тільки мої емоції трохи вгамувалися.

  Дуже тяжко розлучатися зі світом та героями, з якими ти провів так багато часу. Іноді, я ловлю себе на думці, що мені цікаво, як нині живуть мої персонажі, і я навіть відчуваю спокусу сісти і почати писати про них, це стало такою звичкою.

  Тим не менш, як би сумно не було казати до побачення тетралогії «Спадок», я схвильований, томущо можу сісти за написання історій, які крутилися у моїй голові протягом останніх десяти років. Деякі з них жанру фентезі, деякі ні, але всі вони, я сподіваюся, веселі та цікаві.

  Від початку до кінця, написання цієї серії було дивовижним і змінюючим мене досвідом. Важливо також те, що ні моя сім’я, ні я не були б там де ми є зараз, якби не неймовірна відданість читачів в усьому світі.

  Коли ми вперше переїхали до Монтани, ми жили у дерев’яному будиночку, що опалювався дровами. Навесні ми використовували жувальну гумку для того щоб закрити дірки на даху під час зливи. Зараз… мені пощастило жити в будинку з посудомийною машиною та системою кондиціонування, хоча я кілька днів сумував за відчуттям яке давало справжне полум’я каміну.

  Через цикл «Спадок», я познайомився з безліччю цікавих людей: друзями, авторами, редакторами, видавцями, і, найголовніше, читачами різного віку. Наприклад, один хлопець намагався продати мені ящірку, інший, викликав мене на бій з армреслингу. Також була людина яка прийшла на мою зустріч з читачами одягнена у костюм кентавра. Були також сім’ї яки називали своїх дітей на честь героїв «Ерагону», та багато багато інших…
  За все це, я вдячний.

  Що стосується книги «Спадок»… Її закінчення являє собою важливу віху для мене, як особисто, так і професійно, і я не можу дочекатися, щоб побачити, як читачі реагують на неї. Забавно, але я був у Нью-Йорку в останній тиждень редагування, і протягом цього тижня, місто пережило землетрус та ураган.

  Як сказав мій редактор Мішель: “Ви повинні закінчити це до будь-якого більш стихійного лиха”.
  І я закінчив.

  Я сподіваюся, вам сподобається."

   

  Інші книги серії:

  Ерагон. Книга 1

   Ерагон. Найстарший. Книга 2

   Ерагон. Брізінгр. Книга 3

   Ерагон (подарунковий набір із 3-х книг)

   

 • Отзывы пользователей
  • Матвiй
   15 июня 2014 г. написал (а)

   Очень интересная книга !!!


  Что Вам понравилось в этой книге?

  Оцените ее *

  Оценка:

Comments

Условия действия прайс-матча в магазине «Читайка»:

 1. Исходные данные книги (название, автор, издательство, ISBN, год издания, формат, тип обложки, кол-во страниц) по ссылке на другой интернет-магазин и в "Читайке" должны быть идентичными.
 2. Можно указывать цены только украинских интернет-магазинов.
 3. Б/у и акционные книги в прайс-матче не участвуют.
 4. Специальное предложение является действительным, если книга по ссылке на другой магазин есть в наличии.
 5. Программа по начислению бонусов в «Читайка-клубе» остаётся актуальной!